Etiket arşivi: anneler günü kampanyaları

Setrms 2015 Anneler Gününe Özel İndirim Kampanyası

2015 setrms giyim

Kapalı bir anneniz var ve ne hediye aldam diye düşünüyorsunuz. Annenizin bir pardösü, elbise, etek ya da abiyeye ihtiyacı var ve bunu biliyorsunuz. O halde setrms giyimin 2015 annelergünü kampanyasında annelere özel başlattığı yeni sezon indirimlerine bir göz atmanızı tavsiye ederim.. Tesettürlü anneye ne hediye alınır, anneme ne hediye alsam diyenlere güzel bir öneri olur bence.

anneler günü kampanyaları tesettürlü anneye ne hediye alınır

SETRMS Hayatın anlamı annemizi unutmadı. 10 Mayıs Anneler Gününe kadar yeni sezon ürünlerde %20 İNDİRİM Fırsatını SETRMS ‘te. SETRMS Kart Sahiplerine özel ekstra %5 daha İNDİRİM ve +PARAPUAN avantajı SETRMS Mağazalarında ve SERMS Online Mağazada.

setrms yeni sezon kombin

SETRMS püskül detaylı triko tunik kombinli elbise modelleri

Setrms 2015 Anneler Gününe Özel İndirim Kampanyası anneler gününe dek sürecektir..

Kayra Giyim 2015 Anneler Günü İndirimi

Kayra Giyim 2015 anneler gününe özel anneler günü indirimi yaptı. Tüm yeni sezon elbise, etek, gömlek, bluz, pardösü, kap, tunik, giy çık ferace ve abiye takımlarda geçerli olacak kayra anneler gibi kampanyası indirimlerinde şal, çanta ve eşarplar indirim kampanyasına dahil değil. %20 indirimler kayranın yeni sezon tesettür giyim kıyafetlerinde geçerli olacak..

Kayra 2015 İlkbahar Yaz Kataloğu sifon parcali bluz modelleri

Kayra Giyim 2015 Anneler Günü İndirimi

 

kayra giyim2015 anneler günü yeni sezon indirimi

Tuğba 2015 anneler günü yarışması

Tuğba & Venn 2015 anneler günü yarışması başladı. Yarışmada birbirinden güzel Tuğba Venn ürünleri dağıtılacak.

Tuğba 2015 anneler günü yarışması

Tuğba 2015 anneler günü yarışması hediyeleri

2 kişiye Tuğba 6601 pardesü

2 kişiye Tuğba F6590 kap

5 kişiye Tuğba bayan deri cüzdan

5 kişiye Tuğba 9205 ipek eşarp

Yukarıdaki hediyelerden kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit.. 24 Nisan – 7 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Tuğba Anneler Günü Özel Yarışması’na katılın, sayfa beğenisi, paylaşım ve arkadaş davetleri ile en çok puanı toplayın, hediyeleri kazanın! Yarışma bitiminde en çok puanı alan katılımcılara belirlenen ürünlerden belirlenen adetlerde hediye edilecektir.

tugba giyim 2015 anneler gunu yarismasi hediyeleri

Tuğba Giyim anneler gününe yarışması hediyeleri

10 Mayıs 2015 anneler günü için annelere hediyeler kazandıran yarışmalar başladı. Bu yarışmalarda bazen çekilişler düzenlenirken bazen de sadece puan toplamak yeterli olabiliyor. İşte Tuğba Giyim de bu seneki anneler gününe özel yarışmasında en çok puan toplayan ve ilk 5’e girenlere cüzdan ve ipek eşarp hediyesi, ilk 2’ye giren 2 kişiyede pardesü ve kap armağan verecek. Bu hediyeler arasında Tuğba 2015 ilkbahar yaz koleksiyonuna ait ürünler yer alıyor..

Hediyeleri Nasıl Kazanırım?

Tuğba Anneler Günü Özel Yarışması uygulamasında ‘KATIL’ butonuna tıklayın ve sayfayı beğenin, paylaşın ve arkadaşlarınızı davet edin. Şansınızı arttırmak için birden çok paylaşımda bulunabilir veya daha çok arkadaşınızı davet edebilirsiniz.