Kategori arşivi: Tesettür Mayo

tesettürlü spor giyim kıyafetleri modameyra’da!

tesettürlü spor giyim kıyafetleri modameyra'da!

tesettür spor giyim sevenler için bugün genç tesettür spor giyim modellerini ve modameyra’daki tesettürlü eşofmanlar ile tesettür mayoları incelemeye alıyoruz. spor giyimin rahatlığı ve tesettür giyimin huzurunu bir arada yaşayabileceğiniz stillerde, spor yaparken olduğu kadar; günlük kombinlerinizde, hafta sonu ofis kombinlerinizde, kendi işyerinizde ve sokak kombinlerinizde kullanabileceğiniz genç spor tesettür giyim modelleri özellikle kapalı genç kızlar ve rahatlıktan vazgeçemeyen tesettürlü hanımlar için ideal tesettür kıyafetler olmaya devam ediyor.

tesettürlü spor giyim kıyafetleri modameyra'da!

gelişmiş ülkelerde spor sadece kilo vermek için yapılmasa da ülkemizde ne yazık ki sadece kilo vermek için spor yapılır gibi bir algı oluşmuş durumda. bu kısır algıyı yok etmenin tek yolu zayıf bile olsanız spor yapmak ve kim ne derse desin bundan utanmamaktır. ben boy kilo endeksim çok düşük olmasına rağmen bir diyetisyene gidip aldığım düzenli ve dengeli beslenme listem ile birlikte fitness spor grubuna katılmış ve boy kilo endeksimi çok kısa bir zaman sürecinde düzeltmiştim. insanlar ne der diye düşünmeden, onca göbekli ve tesettürlü spor giyim kıyafetleri modameyra'da!kilolu hatun arasında zayıflığımdan dolayı iğneleyici bakışlara takılmadan hocamın verdiği programda spor yaparak 44 kilodan 54 kiloya çıkmıştım ve fit bir görünüm kazanmıştım. ayrıca kendimi eskisinden çok daha zinde ve sağlıklı hissetmeye başlamıştım, fiziğimin güzelleşmesinden ötürü psikolojimin düzelmesini hiç saymıyorum bile bu olumlu gelişmeler arasında. demem o ki, spor sadece kilo vermek zayıflamak için değil, kilo almak, kendinizi iyi hissetmek ve sağlıklı yaşam için kesinlikle gerekli bir faaliyettir. nasıl su içiyor, yemek yiyor ve uyuyorsak, spor yapmak da bunlar kadar önemli olmalıdır hayatımızda. En azından günde yarım saat, bir saat tempolu yürümek bile güzel bir spordur. ve sporu tesettürlü hanımların da vücut hatlarını belli etmeyen kıyafetler ile yapması gereklidir.

bilhassa spor yapacak kapalı bayanlar için daha önemli olan parçalardan tesettür eşofman modellerini, tatil günlerinde ve spor için denizde/havuzda yüzmekten hoşlanan kapalılar için eşofman tipi tam kapalı ve taytlı yarım kapalı tesettür mayoları, modameyra.com’da 69.90 liradan başlayan fiyatlarıyla bulabilirsiniz.

tesettürlü spor giyim kıyafetleri modameyra'da!

tesettürlü spor giyim kıyafetleri modameyra'da!

tesettür genç spor giyim modelleri modameyra.com‘da kapşonlu spor kap, kapüşonlu uzun sweatshirt, tesettür eşofman takımları, tensel kot uzun etek, denim ceket, spor kot pardesü ve spor ferace modelleri ile karşımıza çıkmakta.