Kategori arşivi: Şal Bağlamaları Modelleri

ipek krep şal nasıl bağlanır videoyu izle ve öğren

ipek krep şal nasıl bağlanır videoyu izle ve öğrenwww.genctesetturgiyim.com ‘da yine, hızlı ve pratik olduğu kadar güzel ve şık stillerde videolu anlatımlı şal bağlama modelleri yayınlamaya devam ediyoruz. tül, viskon, şifon, sura ipek ya da saf ipek gibi ince bir şal cinsi olan ipek krep şal nasıl bağlanır videoyu izle ve öğren. şalın önü nasıl düzgün durur ve şal önü nasıl yapılır yine bu videoda görülebilir.

1 dakikada hızlı ve kolay şal bağlama modeli

ipek krep şal nasıl bağlanır videoyu izle ve öğren..

Tekbir 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tekbir 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu www.genctesetturgiyim.com’da..

tekbir giyim yeni sezon kataloğundan sizler için seçtiklerimiz arasında esra tekbir koleksiyonundan genç tesettür kıyafetleri de yer alıyor.. tropikal desenler, püsküllü kıyafetler, grafik desenleri, yeşil tonları, çiçek desenleri, elegan leopar deseni ve naif pastel tonları koleksiyonda sıkça gördüğümüz trend detaylar..

tekbir spring summer 15 muslima style hijab fashion

Yılların emektar kapalı giyim markası Tekbir Giyim, yeni sezon koleksiyonunda yine klasik çizgisinden ayrılmadan elegan ve ağır bir tarz ortaya koymuş. Genç tesettür giyim modellerinin azlığı ile tanınan tekbir markası bu sezonda da yine orta yaş grubuna hitap eden tasarımlarını konuşturmuş. pastel renklerle hazırlanmış daha minimal ve sportif tasarımları ise elbette genç tesettürlü kızlar için daha uygun tekbir giyim 2015 yaz modelleri.. püsküllü yelek, çiçekli desenler, siyah beyaz, prenses model etek ve elbise ile tekbir, tarzını korurken yeni sezon modasının da izinden gitmiş.

yeni sezon tekbir giyim kataloğunda birbirinden güzel şallar ile yapılmış şal bağlama modelleri de dikkat çekiyor..

tekbir 2015 elbise modellerinde ve tekbir 2015 uzun etek modellerinde çiçek desenleri, tropikal desenler ve soft pastel renk tonları kullanılmış. pardüse, kap, tunik ve diğer kapalı kıyafetlerde de sezonun modası ile tekbir giyim stili harmanlanmış.

Tekbir 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Genç Tesettür Şal Bağlama Teknikleri

Genç Tesettür Şal Bağlama Teknikleri www.genctesetturgiyim.com ‘da..

Şal Bağlamaları Modelleri Videolu

dolama şal bağlamaları mı daha güzel yoksa iğnesiz şal bağlamaları mı? genç tesettür şal bağlama tekniklerinden size en çok yakışanı seçin, şal nasıl bağlanır videolarımız ile en çok beğendiğiniz şal bağlama yöntemlerini uygulayın! genç tesettür şal modelleri ve en güzel şal bağlamaları modellerini sitemizden takip edebilirsiniz..

Genç Tesettür Şal Bağlama Teknikleri

genç tesettürlü kızlara uygun çok güzel bir dolama şal modelini öğrenmek için bu videoyu izleyin.

yine bu videoda da genç tesettür şal bağlama modellerinden ikisini görebilirsiniz. ince şalın önü nasıl düzgün durur ve şalın önü nasıl düzgün yapılır bu şal yapılışında rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Şal bağlamaları modelleri nasıl yapılır bu videolar çok işinize yaracak..

bu videolu anlatımla şal yapılışını kısa sürede 4 farklı stilde öğreneceksiniz.. en güzel şal yapılışlarından tam 4 farklı tekniği bir arada bu medyadan izleyebilirsiniz.. 1 şal kullanarak dört değişik şal bağlanışı..

son videomuzda da ince şalların mesela saten şalalrın önü nasıl yapılır veya kısaca ince şal önü nasıl düzgün durur buna uygun şal bağlanışları görüyoruz.. iki farklı ince şal bağlanışı videosu..