Aker 2018 Sonbahar-Kış Eşarp Koleksiyonu

aker yaprak desenli ipek esarp

Aker 2018 sonbahar-kış eşarp koleksiyonunda sonbaharın renklerini barındıran tonlar ve toprak tonları baş rolde..Bu renklerin yanı sıra pembe,mor,mavi,somon,yeşil gibi canlı renkler de göze çarpıyor.

aker 2019 yeni sezon eşarp modelleri

Düz sade eşarp modellerinin yanı sıra çiçek desenleri,puantiyeler,yaprak desenleri,manzara desenlerini içinde barındıran eşarp modelleri de 2019 sonbahar kış koleksiyonunda hanımların beğenisine sunuluyor.

aker ipek desenli mor esarp

Aker amblemi ile uyum içerisinde olan sonbaharın renklerinden oluşan eşarplar,romantizmi yansıtan pembe eşarplar,baharın yüksek enerjisini üstünde taşıyan canlı renklerdeki eşarplar özgür ruhlu Aker kadınına zamansız ve zarif bir stilin kapılarını aralıyor.

aker cicek desenli mavi ipek esarp

2019 yeni sezon Aker eşarp modellerinde  spor ve şık bir görünüm için enerjisi yüksek desenlerden ilham alabilirsiniz.Yalın tasarıma sahip eşarplar,güçlü renklerle zarafetinizi bir kez daha ön plana çıkaracak.

aker ipek tivil eşarp modelleri

Aker’in 2019 sonbahar kış sezonu ipek krep saten eşarp ve tivil eşarplarının (ölçüleri 90*90) fiyatları 190 TL ve taşlanmış ipek krep saten eşarplarının fiyatları 220 TL ve Aker ipek etol eşarplarının (ölçüleri 70*180) fiyatları ise 260 TL’den satışa sunuluyor.

aker 2019 esarp koleksiyonu

Markanın 2019 sezonunda satışa çıkardığı eşarp modellerinin desenlerinden oluşan birkaç parçayı sizler için seçtik.Daha fazla modele bakmak isterseniz aker.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlarınızı Burada Paylaşabilirsiniz