Modaselvim Kot Ferace Modelleri 2018

antik-incili-kot-ferace-msw8233-acik-kot-95 TL

Modaselvim kot ferace modelleri,tesettür giyimde vazgeçemediğimiz dış giyim kıyafetlerinden biri olarak hem günlük yaşamda hem de özel günlerde kurtarıcımız oluyor.Pardesü ve elbise arası bir görünüme sahip olan feraceler,her yaştan bayanın tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

nakisli-kot-ferace-mdr2357-acik-kot-85 TL

Geçmişte gündelik kıyafetlerin üzerine giyilen yakasız,oldukça bol,yerlere kadar uzanan bir üst olarak kullanılıyordu.Zamanla farklı tarzlarda tasarlanan feraceler,daha geniş bir kullanım alanına sahip oldu.Her renkte ve modelde üretilen ferace modellerinden biri olan kot feraceler,özellikle genç tesettürlü hanımlar tarafından tercih ediliyor.

omuzu-incili-kot-ferace-mz9202-koyu-kot-115 TL

Eskiden siyah,lacivert gibi koyu renklerde bulunan feraceler,şimdilerde ise daha geniş bir renk yelpazesiyle karşımıza çıkıyor.Genç bayanların tercih ettiği bu renkli feracelerden özellikle spor modeller seviliyor.Spor ve rahat giyimi hayat tarzı haline getirmiş genç kızların Modaselvim kot ferace modellerini çok beğeneceğine eminim.

ceket-gorunumlu-ferace-msw8229-koyu-kot-110 TL

Düğme ya da fermuar detaylı kot feracelerde nakış detayları,inci detayları,fırfır detayları,kuş gözü detayları dikkat çekiyor.Ulaşılabilir fiyatlara sahip olan Modaselvim kot feraceleri modaselvim.com sitesinde bulabilirsiniz.

Yorumlarınızı Burada Paylaşabilirsiniz