Refka İndirimli Tesettür Tunik Modelleri

salas-tunik-indigo-refkaTesettürlü hanımların en çok kullandıkları parçalardan tunikler,Refka’da indirimli fiyatlarla hanımların beğenisine sunuluyor.Zengin ürün yelpazesiyle dikkat çeken marka,kaliteyi ulaşılabilir fiyatlarla hanımların ayağına getiriyor.

garnili-tunik-murdum-refkaAsimetrik kesimli tuniklerin çoğunlukta olduğu modellerde hem diz üstü boylarda hem de ayak bileğine kadar uzanan boylarda tunikler de yer alıyor.Düz renkli tuniklerin yanı sıra ekose desenli,çizgili,çiçek desenli tuniklerin yer aldığı Refka’da aradığınız her türlü tunik modelini bulabilirsiniz.

anvelop-detayli-tunik-siyah-refkaTunik modellerinin zenginliğinin yanı sıra renk paletinin de geniş olduğu Refka indirimli tunikler,tesettürlü hanımların beğenisini kazanıyor.Tuniklerde kullanılan güpürler,fırfırlar,deri detaylar,pileler ve daha birçok farklı detay modellere hareket ve enerji katıyor.

garnili-tunik-gri-refka36-44 beden aralığında sunulan tesettür tuniklerin fiyatları 30 TL-150 TL aralığında değişiyor.Bu şık tunikleri Modanisa’da bulabilirsiniz.

Yorumlarınızı Burada Paylaşabilirsiniz