Zühre Pardesü 2017 Yeni Sezon Koleksiyonu Full Katalog

zuhre-2017-tuvit-ekose-kap

Zühre Pardesü 2016/2017 Sonbahar-Kış tasarımları ilk kez genctesetturgiyim.com‘da…Yeni sezon için hazırlanan en yeni Zühre pardesü,kap,manto,kaban ve panço modellerine göz atmaya ne dersiniz?

zuhre-2017-kusakli-mavi-pardesu

Bu sezon da tasarımlarıyla göz dolduran Zühre,her yaştan bayana hitap eden geniş ürün yelpazesiyle dikkatleri üzerine çekiyor.Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda sıkça göreceğimiz pançoları Zühre’nin 2017 kış koleksiyonunda da görmekteyiz.Ayrıca koleksiyonda kürk ve deri detaylar,kapitone mantolar,kemerli,kuşaklı kap ve pardesüler,dolgulu uzun mantolar,fermuar detaylı kap ve kabanlar,ekose çizgili kabanlar ve daha fazlası yer alıyor.

zuhre-2017-yeni-sezon-kurk-yaka-kaban

Her zevke hitap eden Zühre pardösü,kap,kaban ve pançolar genç tesettürlü hanımların beğenecekleri modellerden oluşuyor.Bu modelleri ancak Zühre Pardesü bayilerinde bulabilirsiniz.Maalesef online satış sitesi bulunmayan markanın ürünleri ayrıca tesettür giyim satışı yapan sitelerde de bulunmuyor.

zuhre-kapitone-detayli-kapusonlu-kap

Bu kadar güzel tasarımlara sahip bir markanın en büyük eksikliklerinden bir tanesi de bu..Diğer eksikliği ise sosyal medya hesaplarındaki iletişim kopukluğu…Ürünler hakkında bilgi almak için markanın sosyal medya hesaplarından iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Yorumlarınızı Burada Paylaşabilirsiniz