Benin 2016/17 Sonbahar-Kış Genç Tesettür Giyim Modelleri

cizgili-elbise-lacivertgri-beninTesettürlü genç kızlarımız için birbirinden şık kıyafetler tasarlayan Benin,kendilerine göre en uygun modeli bulamayan genç kızların imdadına yetişiyor.Rahat ve spor kıyafetlerden oluşan Benin 2016/17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu‘nda tesettürlü genç kızlar için her türlü parça bulunuyor.

esofman-takimi-siyah-beninÇok önceleri tesettür giyim sektöründe tek tip kıyafetler bulunuyordu ve en vahimi daha çok orta yaş ve üstüne hitap eden kıyafetler genç kızlarımıza pek uymuyordu. O dönemler zaten tesettür kıyafet satan fazla mağaza bulunmuyordu ve her mağazada tıpatıp aynı modeller bulunuyordu.

kolsuz-elbisehirka-ikili-takim-siyah-beyaz-beninGünümüze baktığımızda ise o kadar çok tesettür giyim markası ve özel tasarımcı bulunuyor ki kıyafetler arasından seçim yapmakta epey zorlanıyoruz.Birbirinden farklı beden,tarz ve yaş gruplarına göre tasarlanmış çeşit çeşit ürün var.Benin‘de daha çok tesettürlü genç giyime yönelik, elbisesinden tuniğine kap modellerinden eşofman takımına kadar birçok ürün bulunuyor.Üstelik uygun fiaytlarıyla da genç kızlarımızın yüzlerini güldürüyor.

naturel-citcitli-kap-acik-ingido-beninMarkanın 2016/17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu için yaptığı çekimlerde de markanın genç ruhu yansıtılmış.Koleksiyon ağırlıklı olarak salaş ve spor tunik ve elbiselerden oluşuyor.Baskılı tunikler gençlerin gözdesi..Benin‘de de trend olan baskılı tunikler unutulmamış ve yeni sezon koleksiyonuna eklenmiş.

Canlı ve kontrast renkler koleksiyona enerji katarken renk çeşitliliği de gözlerden kaçmıyor.Genel olarak koleksiyonda ön plana çıkan detay ise çizgiler..Her renk ve kalınlıktaki çizgiler kıyafetlere genç bir hava katmış.

Sonbahara yavaş yavaş ısınmamızı sağlayan salaş hırkalar,farklı renkleriyle Benin 2017 yeni sezon koleksiyonunda genç kızları bekliyor.Pamuklu esnek dokusuyla rahatlıkta sınır tanımayan eşofman takımlar da  Benin 2017 koleksiyonunda görücüye çıkıyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir