Nihan 2016 Yazlık Genç Tesettür Giyim Koleksiyonu

Yaz sezonunun açılmasıyla birlikte Tuğba Venn markası olan Nihan giyim de 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nu görücüye çıkardı. Genç tesettür giyim markalarından biri olan Nihan, yeni sezon kataloğu ile meraklarımızı giderdi.Her sezon olduğu gibi genç tesettür çizgisinden ayrılmayan Nihan yeni sezon modellerinde de özellikle genç tesettürlü kızların vazgeçilmezi olacak.

Nihan Giyim İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nun birbirinden özel parçalarını, Venezia AVM‘de gerçekleştirdiği çekimle sunuyor. Etek, elbise, pardesü ve kap modelleri ile baharın havasını, renk ve dokularıyla sunan Nihan, cıvıl cıvıl koleksiyonuna eşarp ve şallarını da ekleyerek, sezona bomba gibi düşüyor. Baharın cıvıl cıvıl renkleri, Sezon trendlerini koleksiyonunun tamamında yansıtan Nihan, tesettür giyim 2016 ilkbahar/yaz sezonunda öne çıkan renkleri kullanıyor. Pembenin, yeşilin, mavinin en güzel tonları dikkat çekenler arasında yer alıyor. Nihan‘ın tasarımlarında hakim olan tek renk sade parçalar, ayrıntılarla da biraraya gelerek hareket kazanıyor. Etnik nakışları, geometrik desenleri görebileceğiniz parçalara, ekose desen eşlik ediyor.

Nihan 2016 Yazlık Genç Tesettür Giyim Kataloğu

Muhafazakar duruşunu modern çizgiyle buluşturan marka, her koleksiyonunda olduğu gibi yeni koleksiyonunda da gençlere özel spor ve şık tasarımlara imza atıyor. Nihan, 2016 İlkbahar–Yaz Koleksiyonu’nda trençkotları, spor gömlekleri, sweetshirtleriyle gençlerin imdadına yetişecek.Pardesü anlayışına farklı bir bakış getiren Nihan, yeni sezonunda da dış giyim ürünlerini spor ve şık görüntüyle buluşturuyor. Gençlere hitap ettiği kadar hemen hemen her yaşa yönelik tasarımlara imza atan marka, tüm zevklerin buluştuğu bir koleksiyon sunuyor. Kumaş seçiminde yaza uygun ince ve yumuşacık dokular tercih eden marka, keten kumaşla tasarladığı parçalarla da beğeni toplayacak. Tasarımcıların hayal dünyasını harekete geçiren ana faktörü oluşturan şehir hayatının kaotik yansımaları öz güvenli duruşlarıyla yeni sezonda tam da sizi yansıttığını düşündüğünüz tasarımlara sahip. Sezona enerjisi yüksek bir başlangıç için Nihan 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu‘nu keşfedin!

2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunu şehirli tasarımlarla karşılayan Nihan, stil sahibi kombinlerin anahtar parçalarını oluşturan ürünlere yer veriyor. Etkileyici dokular, file detaylı kaplar, etekler, pardesüler ve yaz desenleri. Tüm bu parçalara önümüzdeki ilkbahar yaz ayları boyunca sıkça rastlayacağız. Nefes kesen ürünler mağazalara giriş yapmaya başlamışken, Nihan 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu‘nun hit parçalarını alışveriş listenize eklemenin tam zamanı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir