Kayra Giyim 2016 ilkbahar Yaz Kataloğu Modelleri

kayra giyim etek pantolon tunik bluz ile şık bir kombin

kayra giyim yaz sezonundan, etek pantolon ve bluz ile şık bir kombin

Uzunca bir aradan sonra; 2016 tesettür kataloglarımıza bir yenisini ekliyoruz Kayra Giyimin en yeni çıkan koleksiyonuna ait ilkbahar yaz tesettür giyim modelleri ile.. Kayra bu sezon son derece rahat ve şık tesettür kıyafetlerin yanı sıra, sezondaki tesettür markalarına fark atacak derecede değişik desenlere ve kesimlere yer verdiği yeni sezon kataloğuyla, bizleri mest ediyor. ilkbaharın değişken ve yanar dönerli havasını tolare edebilecek mevsimlik trençkotlar, kaplar ve giy-çık feraceler; kayranın her sezon olmazsa olmaz tesettür giyim parçaları olma ünvanını hiçbir kıyafete kaptırmıyor. Kayra yeni sezon tunik modelleri rahat ve salaş kesimlerinin yanı sıra, doğal ve hava geçiren kumaşlarıyla da genç tesettür giyime yönelik ve spor giyime yönelik spor tesettür tarza yakın hissettiriyor. Abiye modelleri ile mezuniyetlerin kraliçesi olmanızı sağlayabilecek abiye elbise ve takım kıyafetlere de koleksiyonunda yer vermiş olan Kayra giyimin yeni sezon koleksiyonuna dair birçok parçayı kayra giyim satan yetkili mağazalardan ve online alışveriş sitesinden görebilirsiniz, çünkü; kayranın yeni sezon kataloğunda çok fazla abiye elbise ve abiye tunik, abiye takım elbise filan görme şansımız ne yazık ki bu ilkbahar yazında pek yok 🙁 katalogda çok az model görebiliyoruz bu sezon..

Kayra yeni sezon kataloğundan çok beğenilen bir tesettür giyim kombini.. Elbette ki model tesettürlü olmayabilir ya da bu güzel kombini sadece kapalılar değil açıklar da kullanabilir menkende olduğu gibi.. Kayra Fas’ta çekimlerini tamamladığı kataloğunda Fas’ın hemen hemen tüm havasını etnik desenli bohemistik bayan kıyafet modellerinde yaşatıyor.. sezonun modası oliv yeşilini bu yaz etek pantolon, kap, trençkot ve tunik gibi birçok kapalı giyiminde görebiliyoruz.. Zeytin yeşili renginin üzerine kombinlenen etnik desenli önü açık tunik, sizce de çok uyumlu olmamış mı?

kayra fas marakeş kataloğuKayra, genç tesettürlüler için her yeni sezon birbirinden güzel uzun yelek ve kap modelleri de tasarlıyor.. Kayra 2016 yaz denim koleksiyonunda bu güzel yelek haricinde; kaplar, pardösüler, uzun etekler ve elbiseler de yer alıyor..

kayra yeni sezon yelek kap modelleri 2016Kayra abiye kıyafet modelleri 2016 yazının mayıs ve haziran aylarında yapılacak olan mezuniyet gecelerinde ve mezuniyet balolarında giyilebilecek şık ve zarif tesettür abiyelerden..

kayra abiyeişte yeni çıkan kayra kataloğundan sade ve zarif bir tesettür elbise modeli daha..

zarif tesettür elbise modelikayra giyim ipek tesettür elbise modelleri de tasarlıyor. hem modeli ve deseni, hem de kumaşıyla bu yaza damgasını vuracak boydan ipek tesettür elbiselerden sayabileceğim mavi ve mercan rengi etnik desen maksi elbiseyle, tiril tiril ve rahat bir yaz sizleri bekliyor..

ipek tesettür elbisekayra 2016 spring summer lookbook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir