Kategori arşivi: 2016 koleksiyonları

2017 Tesettür Jile Elbise Modelleri

funda-jile-elbise-murdum-zevora-by-zehraceTek parça şıklık sunan tesettür elbiseleri her modelde ve renkte görebiliriz.Kolsuz elbise olarak nitelendirebileceğimiz jileler,çoğu giyim markalarında yer alıyor.İçlerine bluz,body,gömlek,ince triko giyebileceğimiz jile elbiseleri kışın soğuk günlerinde hırka ve ceketlerle tamamlayabilirsiniz.

cudi-jile-elbise-petrol-zehraceJile elbise modellerinden hoşlanan bayanlar için farklı markaların tasarımlarını sizler için derledik.Özellikle genç tesettürlü hanımların beğeneceği tarzdaki jile elbiseleri siyah,bordo,mürdüm,lacivert,yeşil gibi farklı renklerde görüyoruz.

massima-jile-lacivert-kubra-biriktirZehrace,Lef’zen,İroni,Pita,Moonlight,Refka,Kübra Biriktir gibi markaların koleksiyonlarında yer alan jile elbiseler indirimli fiyatlarıyla Modanisa’da sizleri bekliyor.

pileli-jile-elbise-lacivert-pita40 TL-270 TL fiyat aralıklarında bulunan 2017 tesettür jile elbiselerde hem yazlık hem de kışlık modelleri bulabilirsiniz.

 

Refka 2016 Tesettür Elbise Modelleri

cep-detayli-elbise-petrol-refkaHanımlar giyim kuşam söz konusu olduğunda hem rahatlık hem tarz hem de fiyat önemli bir hale gelir.Muhafazakar kesim ve tesettür giyim söz konusu olduğunda ise hanımlar daha seçici davranır.Eskiden olsa tesettür kıyafetlerde tekdüze parçalar olurdu ve her yerde bulunmazdı.Üstelik fiaytlar da oldukça yüksekti.Şimdi ise durum daha farklı..Artık mağaza mağaza dolaşmadan internetten tek tıkla beğendiğiniz kıyafetleri satın alabiliyoruz.

desenli-elbise-indigo-refkaTesettür giyimde çok sayıda markanın ve özel tasarımcıların bulunduğunu görüyoruz ve bu durum rekabeti körüklüyor.Hal böyle olunca da istediğimiz modeli uygun fiyatlarla satın alabiliyoruz.Alamadıklarımızı ise stoklarda kaldığı sürece sezon sonu yapılan indirimlerle satın alabiliyoruz.

kolyeli-elbise-visne-refkaTesettür giyimde tek parça şıklık olarak tanımladığımız elbise modelleri,Refka markasının birbirinden şık tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor.Geniş ürün yelpazesiyle genç tesettürlü hanımlara da hitap eden modelleri bulunan Refka,uygun fiyatlı elbiseleriyle de yüzleri güldürüyor.

yandan-baglamali-elbise-murdum-refkaDaha çok salaş görünümlü tesettür elbiseleri bulunan Refka’nın boydan tesettür elbiseleri de görülmeye değer..Muhafazakar stilleriyle hem şık hem de ölçülü giyinilebileceğini gösteren markanın elbise modellerinin fiyatları 40 TL-120 TL aralığında değişiyor.

 

Etrucci Giyim 2016/2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

desenli-elbise-kirmizi-etrucciSon zamanlarda yükselişte olan markalardan birisi olan Etrucci 2017 yeni sezon koleksiyonunda elbise,tunik ve kap modelleriyle göz dolduruyor.

2016/2017 sonbahar-kış sezonunda tasarımlarında desenlere ağırlık veren marka,her giyim modelinde desenleri kullanmış.Elbiseler,tunikler ve kaplarda gördüğümüz desenlerde çiçekler,geometrik şekiller,çizgiler ve kamuflaj kullanılmış.

desenli-kap-bej-etrucciDaha çok 20 ve üstü yaşlara hitap eden Etrucci yeni sezon koleksiyonu, göz alıcı renk blokları,dantel detayları,işlemeleriyle fark yaratıyor.Rahat ve şık tasarımlarıyla daha çok tesettür genç giyime hitap eden Etrucci 2017 giyim modelleri,bu sezon da rahat ve şık tasarımlarla karşımıza çıkıyor.

desenli-tunik-haki-etrucciEtrucci 2016/2017 sonbahar-kış giyim modellerini galerimizden inceleyebilirsiniz.