Tekbir 2015/2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu Etiket Yarısı

TEKBİR GİYİM’DEN SEZON BAŞINDA SEZON SONU FİYATI

Tekbir giyim 2015/16 sonbahar kış koleksiyonunda büyük bir sürpriz yaptı ve yeni sezon ürünlerinin tümünde %50 indirim uyguladı. Tekbir 2015/2016 yeni sezon kreasyonu ürünleri daha sezonun başında kalitesinden ödün vermeden sezon sonu fiyatlarıyla satın alınabilecek. Tekbir indirim kampanyası ile ilgili şunları söylüyor:

 “Tekbir giyim olarak 33. yılımızda ürettiğimiz tesettürlü bayan kıyafetlerimizin,  halkın alım gücünü dikkate alarak, etiket fiyatlarını geri çektik. Kalitemizden değil karlılığımız dan fedakarlık yaparak fiyatlarımızı düşürdük ve  etiket fiyatımızı geri çektik. Artık müşterilerimizin ve özellikle Türkiye ekonomisinin dar boğazda bulunduğu bu ortamda alım gücü zayıflayan, Tekbir’den kaliteli tesettür kıyafetleri almak isteyip de alamayan müşterilerimiz, artık indirim zamanını beklemeden alışverişlerini rahatlıkla yapabilecek. Kaliteyi zamanında ve ucuza alabilecek olan dar gelirli vatandaşlarımız da ürünler seçilmeden, çeşit ve bedenler kırılmadan, indirim sezonunu beklemeden rahatlıkla alışverişlerini yapabilecekler.”

Esra Tekbir 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonu Kap Tunik Ceket Esra Tekbir 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonu tesettür elbise modelleri Tekbir 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonu büyük beden kıyafetlerTekbir 2015/2016 Sonbahar Kış Büyük Beden Koleksiyonu da çok şık Tekbir 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonu deri derili uzun mantobu uzun derili geometrik desen kapitone dikişli tekbir manto modeline ba-yıl-dım! Tekbir 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonu pantolonlu takım Tekbir 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonu pardesü modellerietnik desenler ve kilim desenleri bu kışa damgasını vurdu! tekbir giyim 2015/2016 sonbahar kış kreasyonunda da bu moda desene rastlıyoruz. Tekbir 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonu pardesüler_

tekbir giyimin en yeni pardesüler hem indirimle hem de en güzel tesettür modelleriyle geliyor..

TEKBİR 2016 KIŞ YENİ SEZONUNDA DOĞANIN RENKLERİNİ DOLABINIZA TAŞIYOR

Birbirinden iddialı ve sıra dışı tasarımlarıyla bu mevsim de gözlerinizi Tekbir ürünlerinden alamayacaksınız. Yeni sezonda Tekbir’in siz değerli müşterileri için, mağazalarımıza daha kapsamlı bir +44 kreasyonu hazırladık. Bu koleksiyonla 44 beden ve üzeri hanımların arayıp ta bulamadığı, her tarza ve her ortama uygun modelleri, en güzel renklerle ve en özel kumaşlarla tecrübemizi konuşturarak geniş bir koleksiyona imza attık.

Tekbr Giyim 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu İle Renklerin Coşkusunu Yaşayın

2015-16 sezonunda Tekbir Giyim mağazalarında siyah-beyazın asilliğini; mavinin huzurunu; oliv, oranj, pembe, asit yeşili ve masalanın enerjisini hissetmeniz mümkün. Sonbaharın dinginliğini yaşamayı dileyenler için de alternatif olarak toprak tonları ile koleksiyonumuzu tamamladık.

Genç ve Genç Kalmayı Arzulayanlara

4. sezonuyla tekrar sizlerle buluşan Esra Tekbir 2015/2016 sonbahar-kış sezonu için tasarlanan modelleri yine birbirinden farklı ve şık. Genç ve genç kalmayı arzulayanlara hitap eden Esra Tekbir koleksiyonu ile kendinizi tam da olmak istediğiniz gibi hissedeceksiniz.

Tekbir Giyim ile Farkındalığınızı Konuşturun

Pardösü ve Bercestelerimizi Tekbir Giyim’e özel olarak tasarlanan aksesuarlarla detaylandırdık. Deri lazer kesim verev aksesuarları, gold metal düğmeleri, metal püskül zincir elcikleri ve sedef broşları ürünlerimize uygulayarak sizler için farkındalık oluşturduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir