SETRMS 2016 Kış Koleksiyonunu keşfetmeye davetlisiniz

SETRMS, kendine özgü tasarımlarıyla her sezon özenle hazırladığı koleksiyonlarına bir yenisini daha ekledi. SETRMS’in 2016 Kış koleksiyonu, usta tasarımcıları elinde özenle hazırlandı. Kaliteli kumaşlar, usta tasarımcıların elinde detaya verilen önem ve dikişteki özenle; sanata dönüştü. SETRMS’in başarısı, ürettiği kıyafetlerin gururla ve keyifle giyilmesinde saklı yada müşterilerinin aldığı övgü.

SETRMS 2016 Kış koleksiyonu önü fermuarlı siyah kombinli yağ yeşili kap oldukça sportif bir tesettür giyim modeli.

Setrms 2016 kış 16K 109 önü fermuarlı yağ yeşili kışlık kap

SETRMS 2016 KIŞ Koleksiyonunu keşfetmeye davetlisiniz

2016 Kışında, tasarım ve kalitesinden yine söz ettirecek olan SETRMS’te, kışa özel keçe, deri ve özel baskılı kumaşlar, asimetrik kesimler, jakarlar ön planda.

monokrom desenler geçen kış olduğu gibi bu kışın da bir numaralı moda desenlerinden biri. zamansız şıklığın anahtarı olan siyah beyaz monokrom desenlerini, setrms giyim de yeni sezon koleksiyon ürünlerinde haki yeşili ve ekru tonları ile dama deseninde harmanlayarak ustaca kullanmış.

16K yeni sezon SETRMS 2016 Kış Koleksiyonunu keşfetmeye davetlisiniz

Dünyaca ünlü kumaş fabrikalarında yalnızca SETRMS müşterileri için dokunan özel kumaşlarla SETRMS, kendine özgü modern çizgisini bu kışta yansıtıyor. Sade ve şık tasarımlara koleksiyonunda yer veren SETRMS, yün oranı yüksek, hafif kumaşlar ile SETRMS’i tercih eden hanımefendilere dilediklerince bir zarafeti sunuyor.

klasik kazayağı desenleri; özellikle kışların vazgeçilmez vintage moda desenlerinden biri. babaannelerimizden bize miras kalan bu eşsiz deseni, setrems yeni sezon koleksiyonundaki birbirinden şık ve zarif manto, kaban, kışlık kap ve kışlık tesettür pardösü modelleri arasında da görmek mümkün.

Setrems yeni sezon 16K612 kazayağı desenli manto

SETRMS bu başarısını kalite,özgün tasarım,müşteri memnuniyeti ve sürekli yeniliğe borçlu olduğunu her zaman dile getirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir