Kayra 2016 Kış Giy-Çık Modelleri Spor Tesettür Giyim Kap Tunik

Kayra yeni sezon 2015-2016 sonbahar kış kataloğunu gördünüz mü? Sonbahar Kış sezonunda da Kayra Giy-Çık modelleri pratikliği ve sportif konforu sayesinde ağızdan ağıza çok konuşulacak. Kışın modası renkler ve detaylar ile tasarlanan yeni sezon giyçık modelleri, Kayra giyimin popüler kapalı giyimi çeşitlerinden sadece biri.. Giyçıklar ile günlük alışverişlerinize çıkabilir, sağlıklı yaşam yürüyüşü yapabilir, ani bir davetle hızlıca hazırlanarak bir cafede çay içmeye gidebilir ya da kendinizi rahat hissetmek istediğinizde hareket kabiliyeti açısından tercih edebilirsiniz..

Kayra 2016 Kış Giy-Çık Modelleri Spor Tesettür Giyim Kap Tunik

Kayra Giyim’in yeni çıkan kreasyonlarının en olmaz olmaz parçaları giy-çık modelleridir, nedeni de; Kayra markasının en çok genç tesettürlü kesime hitap eden bir muhafazakar giyim markası oluşudur. Giy-çık modelleri diye kısaca tanımlanan tesettür giyim modelleri aslında kap, tunik, ferace ve uzun eşofman üstü/kapşonlu sweat gibi parçalardan oluşmakta. Kayra markasının kendine has üslübu ile geliştirdiği bu yeni tesettür giysi adı kafanızı karıştırmasın yani 🙂

Kayra 2016 Kış Giy-Çık Modelleri Spor Tesettür Giyim Kap Tunik

kayra 2016 giy-çık modelleri spor tesettür giyim

genellikle spor tesettür giyim modellerinden oluşan Kayra 2016 giy-çık modelleri midi ve ara boylar ağırlıkta olmak üzere uzun boy ve ferace tipi olanları da mevcut.

Kayra yeni sezon koleksiyonu içerisinden sizler için seçtiğimiz giy-çık modellerine bu videodan bakabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir