Aker 2016 Kış “Rengi Giyen Kadın” Koleksiyonu

İpek eşarplarındaki tasarım iddiasını giyim koleksiyonuna da yansıtan Aker 2015 2016 sonbahar kış “rengi giyen kadınlar” koleksiyonunda, yepyeni ve özgün kapalı giyim tasarımlarıyla dinamik ve enerjik bir bakış açısı sunuyor. Aker, 2015-16 yeni sezonun tüm dinamizmini kucaklayarak renklerin hikayesiyle karşımıza çıkıyor. ”Rengi giyen kadın” düşüncesinden ilham alan koleksiyon, Aker kadınının şık ve özgürce giyebileceği formlar ile göz önüne seriliyor.

rengi giyen kadın koleksiyonu aker muhafazakar giyim stilleri 2016 akerden sonbahar kış koleksiyonu taze geldi 2016

Aker Yeni Sezon İpek Eşarplar Renkli Desenlere Sahip

Enerji dolu bir duruş canlandıran modern kuplar, rahat ve inovatif kumaşlar ile sezon trendlerine göre yeniden yorumlanıyor. Desenleri ve aksesuar detaylarıyla farklılaşan aker tunikler, ilkbahar ve yaz hafifliğini hissettiren mevsimlik hırkalar, çizgi oyunları ile karşımıza çıkan yelekler, pantolonlar ve şık bluzler her kadının ruh haline uygun aker 2016 kapalı giyim kombinlerinde hayat buluyor.

Soğuk günlerde kendiniz gibi olmanızı, taşıdığınız her kıyafette kendinizi güvende ve rahat hissetmenizi sağlayan kilit parçalar sezona güçlü bir girişin kapılarını aralıyor. Doğadan ilham alan renklerle mevsimi selamlayan zeytin yeşili, haki rengi ve kahverengi tonları ile minimalist tarzı sevenler için; gri tonları, masalsı ve derin mor, tutku dolu kırmızı, yalın ve romantik pembeler renk skalasına ahenk katıyor.

Yepyeni kumaşlarla zenginleşen bu koleksiyonla siz de şıklığınızı pekiştirebilir, kendinizi her an özel hissetmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir