Sateen Tesettür Giyim Koleksiyonu Modelleri ve Fiyatları

Sateen markasını ilk olarak Sultanbeyli ve Kavacık’taki mağazalarında tanımıştım. Daha sonraları Trendyol ve benzeri vip alışveriş kluplerinde de sık görmeye başladım. Şimdilerde ise online alışveriş sitesinin de olduğunu fark ettim ve buradaki tesettür giyim koleksiyonunu da siteleriyle aynı anda keşfetmiş oldum..

genç tesettür giyim blogları

Sateen tesettür giyim koleksiyonu modelleri ve fiyatları

Sateen markasını kalite olarak çok fazla bilmesem de model ve fiyat anlamında beğendim. Şuan indirimli olan fiyatlarını oldukça uygun buldum diyebilirim kalitesine ve modeline göre. Ancak dediğim gibi kalite olarak çok fazla bir bilgim yok bu marka ile ilgili. Görünüşüne bakılırsa sateen tesettür giyim koleksiyonu kaliteli ürün yelpazesine sahipmiş gibi geliyor bana. Fiyatları ise birçok tesettür giyim markasına göre daha cazip. Mesela sateen tesettür giyim koleksiyonunda oldukça şık bir eteği 50 liraya alabiliyorsunuz şuan kendi sitelerinden. Ancak sanırım bu sezon sonu fiyatı olduğundan böyle, yani yeni sezonda değişecek eminim onların da fiyatı.. Ancak dediğim gibi sateen bu işi güzel yapmış yani ürün yelpazesini biraz daha bollaştırır (ve çok dar kesim elbise ve eteklerinin de daha bol modellerini satışa koyarsa) bu işi başarmış diyebilirim..

Salopet etek modelleri yılın modası olan eteklerden. Sateen yılın trendlerini koleksiyonunda sıkça kullanmış. Siyah beyaz kombinlerden, siyah beyaz çizgili etek ve yeleklere, salopet eteklerden, pileli uzun etek modellerine, önü düğmeli spor tuniklerden, blok desenli tuniklere, pileli şifon eteklerden, balık model, uzun kalem ve uzun çember eteklere kadar birçok tesettür giyim modası ürünü sateen 2015 tesettür koleksiyonunda yerini alıyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir