Bol ve Dökümlü Genç Tesettür Tunik Modelleri

bol ve dökümlü genç tesettür tunikler

Tunik modelleri deyince aklımıza hemen genç tesettürlü kızlar gelir. Kimi minyon çıtı pıtı, kimi selvi boylu ipek şallı, kimi kısa boylu ve tombiş kimisi de büyük beden genç kapalı kızlar. Hepsine de vücut tiplerine uygun giyindikleri takdirde tunikler çok yakışıyor. Kapalı kızların birçoğu şimdilerde ilk kapandıklarında tunikleri tercih ediyor. En çok bir tunik, bir pantolon, bir şal ile yaptıkları spor günlük kapalı kombinler görüyoruz kendilerinden. Ancak etek ile yapılan tunik kombinlerinin, pantolonlu tunik kombinlerinden daha şık göründüğü hepinizin malumudur..

tunik modelleri her yaşın gözdesi..

Elbette tunik modelleri genç kızlarımızın parselinde değil 🙂 Orta yaşlı ve hatta (yaşına uygun modellerde ve kesimlerde olduktan sonra) yaşlı bayanlarda da tunik modelleri ile oldukça hoş ve şık kombinler ortaya çıkabiliyor. Önemli olan insanın kendine yakışanı giymesi ve vücut ölçüsüne uygun giyinmesi..

Birbirinden şık ve moda tunik modelleri bulabileceğiniz alışveriş sitesinde her 100 liralık alışverişinizde 25 lira indirim var.. 5 temmuza değin sürecek bu kampanyada siteden 500 liralık alışveriş yaptığınıza 125 liranız cebinizde kalıyor ve sadece 375 lirasını ödüyor olacaksınız..

Ayrıca yine %50’ye varan yeni sezon indirimleri de başladı.. Armine, Avenna Aker, Zernişan gibi markalar ve özel tasarım butik ürünlerinin indirimli uygun fiyatlı bayramlıklarından almak için kampanyalı dönemleri kaçırmamanızda fayda var!

Yorumlarınızı Burada Paylaşabilirsiniz