bayramlık genç tesettür kombinler

genç tesettür bayramlıklar

Bayrama neredeyse bir ay kala bayramlık kombinler yayınlamaya başlıyoruz. Bu yazın modası detaylarda genç tesettür giyim modelleri sunan sitemizde şimdi sizler için bulduğumuz bayramlık genç tesettür kombinleri resim galerimize ekliyoruz. abiye elbiseli tesettür kombinlerini düğün, davet ve mezuniyet gecesinde de giyebilirsiniz. tunikli tesettür kombinlerini gündelik olarak da çok rahatlıkla kullanabilirsiniz.

kombinlerdeki parfümleri ve yüksek topuklu ayakkabıları tesettüre uygun olmadığı için tavsiye etmiyoruz sadece görsel anlamında kullanıldığını belirtelim. kombinlerimizde topuklu ayakkabı ve parfüm görünce bu ne biçim tesettür diyenler için bu konuya da bir açıklık getirmiş olduk umarız.

pembe renginin en tatlı tonlarıyla hazırlanmış bu cici kombinde, daracık pantolon yerine uzun şifon bir etek kullanıp tuniğinize de ince bir kemer takmanız hem bayramlık tesettüre daha uygundur hem de daha feminen bir tarzı vurgular.

bayramlık genç tesettür kombinler pembe kapalı bayramlıklar

mint yeşili elbiseli genç tesettür kombinde kullanılan pudra pembesi ipek şal, genç tesettürlü kızlar için ideal bir bayramlık kombin oluşturmuş. bayramlık kıyafetler bayramda yaz mevsimine gelinde açık renkler ve pastel tonlar ile daha hoş durabilir.

mint yeşili elbiseli genç tesettür kombinler

 

abiye bir kombini ille de topuklu ile kombinleyeceksiniz diye birşey yoktur ama nedense tesettür kombinlerde bile abiye elbiseler hep stiletto cinsi yüksek topuklular ile kombinlenir oldu.. bu kesinlikle tesettür uygun bir ayakkabı türü değildir.. bu şık kombinde mor saten bir abiye üzerine daha koyu mor tonlarında ipek şal mint lila karışımı bir portföy çanta kullanılırken ayakkabıda yine mint yeşili tercih edilmiş. mor ile kombinlenebilen renklerden olan lila yanında iddialı sayılabilecek mint yeşili sizce bu kombine yakışmış mı?

 

bayramlık abiye elbise ile genç tesettür kombinler kapalı bayramlıklar

bayramlık genç tesettür kombinler

işte bu yazın modası birbirinden güzel ve renkli bayramlık genç tesettür kombinler.. genç kızlar için bayramlık kıyafetler arayanlar için kapalı bayram kıyafetleri  bayramlık kombinler ve tesettürlü bayram kombinleri

Yorumlarınızı Burada Paylaşabilirsiniz