Setrms Abiye 2015 FULL KATALOG

Setrems Abiye 2015 mezuniyet nişan elbiseleri Setrms 2015 İlkbahar Yaz Yeni Sezon Abiye Modelleri Kataloğu ile www.genctesetturgiyim.com ‘da..

setrms 2015 yazın kalbinde ilkbahar yaz yeni sezon koleksiyonu abiye elbise mezuniyet elbisesi nişan kıyafeti modelleri

setrms 2015 yazın kalbinde ilkbahar yaz yeni sezon koleksiyonu abiye elbise mezuniyet elbisesi nişan kıyafeti modelleri

Setrms giyim muhafazakar çizgisinden ödün vermeden ölçülü şıklık adına ürettiği birbirinden güzel ve ihtişamlı abiye modelleri ile yeni sezonda da göz kamaştırıyor. Setrms 2015 abiye modelleri her zamanki gibi çok şık ve gösterişli detaylar ile parıltılı taşları, pırıl pırıl incileri, çeşitli metal aksesuarları ile el işçiliği abiye elbiselerini bizlere ilkbahar yaz koleksiyonunda sunuyor.

Setrms Abiye 2015 FULL KATALOG

setrms 2015 abiyeleri özel gün ve davetlerde ne giyilir diyenler için biçilmiş kaftan olan sade ve şık takım elbise modelleri yanı sıra balık abiyeler, kabarık abiyeler, prenses nişanlıklar ve tesettür mezuniyet elbisesi modelleri de içeriyor. sezonun moda renkleri şeftali rengi, metalik turuncu, uçuk pembe, pudra rengi, ten rengi ve bebek mavisi ile mint yeşili gibi fresh yaz renkleri setrms abiye koleksiyonundaki abiye modellerinde sıkça kullanılan renkler.

Setrems Abiye 2015 mezuniyet nişan elbiseleri

özellikle setrms 2015 abiye modellerinde kapalı kabarık nişan kıyafetleri dikkat çekiyor. nişan merasiminde giyilemeyecek olsa da nişan gününü balo ya da düğün salonunda kutlayacak olan gelin adayları için bu prenses nişanlıklar kesinlikle çok uygun genç tesettür giyim nişan elbiseleri olacaktır..

anelere uygun anneler için ve büyük beden genç tesettür abiye takımları da yine düğün, nişan, akşam yemeği ya da mezuniyet töreni davetlerinde şık bir tercih olacaktır..

setrms abiye modelleri en yeni çıkan abiye elbise kataloğu ile genç tesettür giyim blog farkıyla resim galerimizden incelenebilir..

DİKKAT: çok dar olan özellikle balık model ve dalgıç model abiyelere vücudu tam olarak örtse bile vücut hatlarını belli ettiğinden üzerine bir şey giyilmeden erkekler içine çıkıldığında tesettür bozulur. tesettürlü giyime dikkat eden biriyseniz dar ve vücuda yapışan, vücudu ve içinizi belli eden elbiseler giymemeye özen göstermelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir