Nihan 2015 İlkbahar Yaz Genç Tesettür Kombinleri

Nihan 2015 İlkbahar Yaz

Genç tesettür giyim kombinleri için birbirinden güzel tesettür giysileri bulunan nihan giyim, 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunu aylar önce çıkarttı. Nihan mağazaları ve nihan giyim ürünlerini satan online alışveriş sitelerinden temin edilebilen yeni sezon nihan tesettür giysileri 2015 kadın modasının en ince detayları ile süslenmiş ve hareketlendirilmiş.

nihan 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu

Renklerin en canlı tonlarının 2015 yaz tesettür modasında nihan giyim modelleri de içimizi ısıtan sıcak renk tonlarında sevenleriyle buluşuyor.. Kış modasının koyu renklerini bir kenara iten Nihan 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu bu yazın moda renkleri; turuncu, yeşil, mavi, sarı, denim, pudra, indigo gibi en sevilen yaz renklerini daha sık kullanmış.

Nihan 2015 İlkbahar Yaz Genç Tesettür Kombinleri

Yazın olmazsa olmazı maksi elbiseler Nihan tekstilin ilkbahar yaz koleksiyonunda en iddialı tesettür giysileri denebilir. Mavi renginin en güzel tonları olan bebek mavisi, indigo, saks kobalt mavisi ve parlement mavisi nihan 2015 elbise modellerinde görülebiliyor..

nihan 2015 ilkbahar yaz kapalı giyimi modelleri 013

 

nihan 2015 elbise modelleri arasındaki bu güzel mavi şifon elbise yaz davetleri, mezuniyet ve nişan merasimleri için kesinlikle harika bir tesettür giyim kıyafeti.

Sıradanlıktan uzak, spor ya da klasik trençkotlar sayesinde bahar, Nihan’da bir başka yaşanıyor. Yeni sezonda bahar esintisini hissettiren desenleri kullanarak tasarlanan modeller gerçekten göz dolduruyor.
Sadece elbiseler, tunikler trençkotlar değil, kap, pardösü ve yazın giy-çık modellerinden feraceleri ile de iddialı olan markanın yeni sezon kataloğu genç tesettür giyim farkı ile resim galerimizde..

Nihan 2015 İlkbahar Yaz Genç Tesettür Kombinleri

Yorumlarınızı Burada Paylaşabilirsiniz