Genç Tesettür Butiklerinden Kapalı Mezuniyet Kıyafetleri

fatihteki tesettür mağazalarından biri olan pembe pırıltılar butik, fatih’te bulunan tesettür abiye mağazaları arasındaki seçkinliğini koruyor.. özellikle abiye elbise, mezuniyet kıyafetleri ve özel gün elbiseleri ile adından sıkça söz ettiren muhafazakar giyim modası mağazası fatihteki moda evleri ile hemen hemen aynı fiyatlarda faaliyet gösteriyor.

uzun kollu saten pembe elbise

uzun kollu saten pembe elbise

Eskiden sadece pazardan, kısıtlı mağazalardan ve Eminönü’ndeki pardüsecilerden giyinen muhafazakar Türk toplumu adına Genç tesettür giyim butikleri mutluluk veren mağazalar olma özelliğini taşıyor. Genç tesettür butikleri artık sayıları giderek de artan bir istatistiğe ulaştı. Çok fazla tesettüre uyan giysiler olmadığının altını çizmem gerekiyor ancak. Mesela bi tunik, bir skinny pantolon, bir topuzlu iğnesiz şal boyun ortada dolaşmak tesettürlü dolaşmak demek olamaz. Dar pantolonlar ayrı, incecik yüksek topuklu ayakkabılar ayrı, süslü aksesuarlar ayrı, minicik eşarplarla örtülemeyen ve dışarıdan şekli belli olan göğüsler ayrı.. Bu asla ama asla tesettür değildir.. Adı sadece muhafazakar sosyetedir olsa olsa ve enn fazla kapalı giyimi denebilir.. Ama tesettür giyim değildir.. Bu bağlamda bu butiklerde satılan tüm kıyafetlerin tesettürlü olmadığını eminim sizler de düşünmüşsünüzdür. Yani kimse kendini kandırmasın tesettürlüyüm diye bu kadar süs, makyaj, cazibe ve cilve ile.. mesela yukarıdaki pembe uzun saten elbise kesinlikle tesettürlü değil vücut hatlarını çok belli ettiği için.. ama mezuniyette cübbe altına giyilebilir diye düşünüyorum..

pembe pırıltılar butik

osmanlı desenli bakır rengi tafta büzgülü etek dantelli bluz kombini

pembe pırıltılar muhafazakar kesim için mezuniyet, söz, nişan, düğün elbiseleri tasarlıyor.. yeri fatih fevzipaşa’da.. ancak facebook ve instagram sayfasından da sipariş alıyorlar..

Pembe Pırıltılar butik de genç tesettür giyime yönelik oldukça güzel modelleri olan tesettür butiklerden biri. Butikte elbise, etek, bluz, ceket, abiye, tunik, takı, eşarp ve çanta satın alınabiliyor. 2011 yılında Fatih’te açılan pembe pırıltılar butiğinde pantolon modelleri her yerde bulunduğu için satılmıyormuş. etek ve elbise tasarımlarına daha fazla yoğunlaşılan pembe pırıltılar butiğinde genç kızlara uygunözel tasarım elbiseler, özel gün kıyafetleri ve etekler var.

genç tesettür mezuniyet kıyafetleri arayanlar bu butiğe bir göz atmalı çünkü oldukça güzel mezuniyet elbiseleri mevcut.

genç tesettür mezuniyet kıyafetleri 2015

Genç Tesettür Butiklerinden Kapalı Mezuniyet Kıyafetleri

Yorumlarınızı Burada Paylaşabilirsiniz