Alvina 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Alvina 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu herkesten önce genç tesettür giyim blog’da! Alvina yeni sezon çekimlerini bitirdi ancak backstage videosunu hala full olarak yayınlamadı. Sizler için full back stage videosunu bulduk ve gençtesettürgiyim farkı ile ilk kez burada yayınlıyoruz..

alvina yeni sezon kataloğu 2015 yaz tesettür kıyafetleri

Alvina yeni sezon tesettü koleksiyonundaki detaylara bakılırsa son moda trendlerini alvina giyim de takip ediyor. İlkbahar yaz kreasyonunda son moda detaylardan sırtı püsküllü, abartılı manşetli, kraliçe taç figürlü, sloganlı, siyah beyaz desenli, pastel renkli, çiçek desenli, pastel sarı, haki yeşili, puda pembesi, mint yeşili gibi en sevilen fenomenler yer alıyor.

Ayrıca alvina yeni sezon kataloğunda elbise modelleri, abiye modelleri, tunik modelleri, ferace modelleri ve pardesü modelleri ile genç kızların çok sevdiği yazlık kaplar da son moda detaylarla yer almakta. Alvina 2015 yaz kataloğunda çanta modelleri ve şal modelleri de yer alıyor..

Alvina 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

önemli not: topuklu ayakkabılar, makyaj, cazibeli bakışlar, dar pantolonlar asla ama asla tesettürle bağdaşmaz. burada gördüğünüz mankenler gerçek hayatlarında açıktır yani açık giyinirler dolayısıyla tesettürden bihaber kadınlar. ayrıca tesettürlü olun diyen de yok zaten onlara. bu nedenle tesettürlü olmak için bu kadınları taklit etmemelisiniz çünkü bu kadınların şuan gördüğünüz bu halleri asla ama asla tesettür değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir