Tekbir 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tekbir 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu www.genctesetturgiyim.com’da..

tekbir giyim yeni sezon kataloğundan sizler için seçtiklerimiz arasında esra tekbir koleksiyonundan genç tesettür kıyafetleri de yer alıyor.. tropikal desenler, püsküllü kıyafetler, grafik desenleri, yeşil tonları, çiçek desenleri, elegan leopar deseni ve naif pastel tonları koleksiyonda sıkça gördüğümüz trend detaylar..

tekbir spring summer 15 muslima style hijab fashion

Yılların emektar kapalı giyim markası Tekbir Giyim, yeni sezon koleksiyonunda yine klasik çizgisinden ayrılmadan elegan ve ağır bir tarz ortaya koymuş. Genç tesettür giyim modellerinin azlığı ile tanınan tekbir markası bu sezonda da yine orta yaş grubuna hitap eden tasarımlarını konuşturmuş. pastel renklerle hazırlanmış daha minimal ve sportif tasarımları ise elbette genç tesettürlü kızlar için daha uygun tekbir giyim 2015 yaz modelleri.. püsküllü yelek, çiçekli desenler, siyah beyaz, prenses model etek ve elbise ile tekbir, tarzını korurken yeni sezon modasının da izinden gitmiş.

yeni sezon tekbir giyim kataloğunda birbirinden güzel şallar ile yapılmış şal bağlama modelleri de dikkat çekiyor..

tekbir 2015 elbise modellerinde ve tekbir 2015 uzun etek modellerinde çiçek desenleri, tropikal desenler ve soft pastel renk tonları kullanılmış. pardüse, kap, tunik ve diğer kapalı kıyafetlerde de sezonun modası ile tekbir giyim stili harmanlanmış.

Tekbir 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir