Nihan Giyim’den Anneler Gününe Özel Hediyeler

Nihan Giyim’den Anneler Gününe Özel Hediyeler yazımız www.genctesetturgiyim.com ‘da.. anneler günü 2015 yılında 10 mayıs pazar günü kutlanacaktır. anneler günü yaklaştıkça anneler günü için düzenlenen kampanyalar ve yarışmalar da artmaya başladı.. Tesettür giyimin genç markası nihan giyim de anneler günü için yarışma düzenleyen markalardan biri oldu.

nihan giyim anneler gününe özel pardesi kap tunik hediye ediyor

27 Nisan – 7 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Nihan Anneler Günü Özel Yarışması’na katılın, sayfa beğenisi, paylaşım ve arkadaş davetleri ile en çok puanı toplayın, kap, pardesü ve tunik hediyelerinden birini siz kazanın! Yarışma bitiminde en çok puanı alan katılımcılara belirlenen ürünlerden belirlenen adetlerde hediye edilecektir.

Nihan 2015 anneler günü yarışmasında paylaşımlarıyla en çok puanı toplayan 15 kişi nihan 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu kap, pardesü ve tunik modellerinden kazanacak. Nihan giyim anneler günü yarışmasının hediyeleri arasında S2076 nihan tunik, S3099 nihan tunik, S4257 nihan kısa pardesü yer alıyor. Hediyeleri paylaşımları ile en çok puan toplayanlar arasında ilk 5’e girenler alabiliyor. Hediyelerden istediğinizi seçip o ürün için yarışaibliyorsunuz.

Nihan Giyim’den Anneler Gününe Özel Hediyeler

İşte Nihan 2015 anneler günü hediyeleri..

Nihan S2076 tunik modelleri 2015 yaz Nihan S3099 Kap fiyatı 259 lira Nihan S4257 Kısa Pardesü fiyatı 359 lira

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir