Minel Aşk 2015 Elbise Modelleri

Minel Aşk Butik Giyim 2015 Tesettür Elbise Modelleri

minel aşk yaz koleksiyonu içerisindeki tesettür elbise modelleri belki de minel aşk butiği tanıyan her genç tesettürlü kızın rüyasıdır diyebiliriz. Birbirinden güzel kapalı elbise modelleri ile meşhur haute couture markası minel aşk butik, elbiseleriyle göz dolduruyor. üst kalıpları genellikle fit olduğundan vücudunun üst kısmı iri ya da kilolu olan bayanlara uygun olmayan elbiseleri olduğunu da eklemeliyim. (iri göğüslü bayanlar için uygun elbiseleri pek yok çünkü; elbisenin üst vücut kalıpları çok dar.) ancak; elbise modellerinin alt kısımları yani etekleri genelde kloş ya da A kesim (çan etek) olduğundan alt kısmında bir problem yok görünüyor tesettürlü elbise satın almak isteyenler için.

minel aşk matmazel elbise

Minel Aşk 2015 yaz koleksiyonu tesettür elbise modelleri

Minel Aşk 2015 Elbise Modelleri

Minel aşk butik 2015 elbise modelleri arasında her sezon olduğu gibi ilk bakışta göze çarpan bir elbise modeli var ki, onun ismi de matmazel elbise.. 36-38-40 ve 42 bedenlilere uygun tasarlanan minel aşk yaz koleksiyonu elbiselerinden matmazel elbiselerde renk alternatifleri; mürdüm, pudra, bebe mavi, haki yeşili ve açık mavi kot elbise. haki rengi biraz fıstık yeşili ile yağ yeşili arasında aslında ama haki demişler 🙂 ne derlerse desinler, yeşilin bu tonu gerçekten çok güzel.. ayrıca bu renk, yılın modası olan renklerden 😉

omuzlarını yakadan sarkan pelerinli detay ile örten elbisenin yaka kısmı dantelli ve süs düğmeli. Fırfır ve dantel detaylarıyla cici kız tarzı kazanan minel aşk matmazel elbise modeli ile prenses gibi duruşuyla zarafetinizi vurgulayacak. Kordon kemeri bulunan kloş etekli elbise modelini ister gündelik ister şık olmak istediğiniz her an giyinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir