Zühre 2015 Yaz Pardesü Modelleri

yeni sezon zühre pardesü modelleri 2015 yazZühre giyimin yeni koleksiyonunu çıkardığını söylemiştim. Zühre giyim genellikle pardesü üreten bir firma olduğu için sanırım adı zühre pardesü kalmış yoksa marka adı zühre giyimdir.

Tesettür giyim sektöründe özellikle pardesü modelleri alanında pastadan büyük pay alan markalardan biri zühre. Zühre 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu içerisinde en beğendiğim zühre 2015 yaz pardesü modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum bugün. Bu birbirinden güzel zühre giyim pardesüleri arasında kapanırken modadan da geri kalmak istemeyen hanımlara atıflar var. Fıstık yeşili pardesüler, monokrom pardesüler, kot pardesüler, ara boy pardesüler, indigo pardesüler, marine pardesüler, siyah beyaz pardesüler, pileli pardesüler, anne pardesüleri, şifon tüllü pardesüler, prenses kol saten pardesüler, önü fermuarlı pardesüler, kapşonlu pardesüler, geniş bol pardesüler, askeri tarz military pardesüler, haki yeşili pardesüler, zımbalı pardesüler, belden büzgülü pardesüler, kemerli pardesüler, ferace pardesüler ve abiye pardesüler mesela..

Pardesü dışında, zühre 2015 kap modelleri, zühre 2015 trençkot modelleri, zühre 2015 tunik modelleri ve zühre 2015 ferace modelleri de bulunduran zühre 2015 ilkbahar yaz kataloğu için buraya bakabilirsiniz..

Zühre 2015 Yaz Pardesü Modelleri

Zühre 2015 Yaz Pardesü Modelleri” hakkında 1 yorum

  1. Rumeysa N. Ozbay

    Zühre pardesü 2015 yılında alışılmışın dışında tasarımlarla biz tesettürlü bayanların beğenisi kazandı. Oldukça hoş tasarımlar, modaya uygun ve çok sevilen tasarımlar diyebilirim. Renkler çok sade, çizgiler yumuşak. yani tam istediğim gibi tasarımlar. Paylaşım için de teşekkürler 🙂
    Ayrıca, Zühre pardesü koleksiyonuna bir de burdan göz atın 🙂

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir