Zühre 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu TAM Katalog!

Zühre 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu yeni sezon kataloğu www.genctesetturgiyim.com ‘da.. Zühre giyimin en yeni çıkan kumaş ve denim pardesüleri, günlük ve abiye kapları, şık feraceleri ve yazlık tunik modelleri bütün modelleriyle genç tesettür giyim sitemizde..

Zühre Pardesü 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zühre 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

yeni sezon zührelerde 2015 yaz tesettür modası detaylarını abartısız ve şık bir şekilde görebiliyoruz. haki yeşili rengi gerek bir feracede, gerek bir kapta ve gerek bir tunikte en hoş şekliyle karşımıza çıkıyor. çiçek desenleri göz yormayan  haliyle tesettür giysilerine dokunuyor. yaka, omuz ve kol manşetleri detaylarla zenginleşiyor..

ZUHRE SPRING SUMMER ’15 LOOKBOOK

zühre 2015 pardesü modelleri her zamanki kaliteli kumaşlarının yanı sıra bu sezon denim kot pardesülere de yer veriyor. biribirnden güzel ve şık pardösüler zühre’de hayat buluyor.

zühre 2015 kap modelleri birbirinden güzel ve genç tesettür giyime yönelik. çiçekli kaplar, kapşonlu kaplar ve spor kaplar bunun kanıtı gibi.. bu güzel modellerin büyük bedenlerinin yapılıp yapılmadığını, yeni çıkan zühre giyim koleksiyonu online alışveriş sitelerinde satışa çıkartılırsa görebiliriz.

zühre 2015 ferace modelleri multi color çok renkli haliyle kesinlikle sade ve şık. özellikle tek renk giymek istemeyen ve siyah feracelerden hoşlanmayan kapalı genç kızlara giyebilecekleri çok şık bir dış giyim alternatifi zühre giyimin yeni çıkan feraceleri.. zühre pardesüde yazlık kaplar yanında, abiye kap modelleri de mevcut yeni sezonda. ve pastel renkleri, çiçek desenli dokunuşları ile kesinlikle oldukça şıklar.

zühre 2015 tunik modelleri puantiyeli, çizgili, zigzaglı, kimono, belden büzgülü, kapşonlu, uzun, kısa, monogrid desenli, çiçek desenli, tensel kot denim, marine deizci temalı gibi geniş bir çeşitlilikte kapalı hanımların beğenisine sunuluyor..

işte pardesüsü, kapı, trençkotu, tuniği, feracesiyle bilfiil zühre pardesü 2015 ilkbahar yaz kataloğu 🙂

Zühre 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu TAM Katalog

Yorumlarınızı Burada Paylaşabilirsiniz