SETRMS Vav & Elif Desenli Ferace

15Y 104 setrms vavlı elifli desenli ferace 2015 yaz

setrms vavlı ferace modellerine yenilerini ekliyor.. 15Y 104 kodlu siyah ve lacivert renkleri üretilen setrms 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu ferace modellerinden biri olan setrms vav ve elif desenli ferace, koleksiyonda abiyeler kadar dikkat çeken bir diğer tesettür giyim kıyafeti.. Vavlı feraceler ve elifli feraceler geçen seneden beri birçok tesettür giyim markasının ferace modellerinde kullandığı desenler.. elif desenli ferace Vav deseni kadar elif deseni de mana derinliği bakımından insanın ufkunu genişleten ve sınırlarını zorlayan islami desenler..

SETRMS Vav & Elif Desenli Ferace Fiyatı

38-40-42-44-46-48-50 ve 52 beden üretilen bu güzel feraceyi setrms mağazaları ve setrms online alışveriş sitesinden 323 liraya temin edebilirsiniz..

Vav, hayatın özeti bir nevi, yaşantısı, bir kulun büyük sevdası, bir hattatın baş tacı her daim. Elif ve Vav deseninin mana derinliğinden ilhan alınarak hazırlanmış SETRMS Ferace Sizin için. 15Y 104 SETRMS Ferace modeli 38-52 beden asortisi, Siyah ve Lacivert renk seçenekleriyle sizi bekliyor.

SETRMS Vav & Elif Desenli Ferace” hakkında 3 yorum

Yorumlarınızı Burada Paylaşabilirsiniz