Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Kayra Giyim markası 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunu nihayet bugün müşterileri ile buluşturdu. Aslında bir hafta öncesinden backstage videosunu yayınlamışlardı ancak sizlerle paylaşmak için ne yazık ki vaktm olmadı 🙁 Şimdi kayranın yeni çıkan koleksiyonuna ait Dubai İslam Bahçeleri backstage videosu ve kayra 2015 ilkbahar yaz koleksiyonundan tesettür & kapalı giyim modelleri..

kayra 2015 yaz yelek sırt çantası modelleri

Kayra giyim modelleri bana kalırsa genç tesettür giyim modelleridir, nedeni de Kayra her yeni sezonda ürettiği tesettür giyim modellerinin en fazla 42-44 bedeninini üretiyor.. Ne yazık ki genç tesettür giyinen büyük bedenli kardeşlerimizi pek düşünmüyor ama, orası ayrı 🙁 Büyük beden kategorisi var elbette kayra giyimin ancak orda sayılı tesettür giyim kıyafetleri ve muhafazakar kapalı giyim modelleri mevcut..

Kayra 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Kayra yeni sezonda elbise, ferace, kap, trençkot, pardesü, abiye, şal modellerinde pastel renkler gibi doğal renk tonlarını sık kullanmış.. Ancak yılın modası yaza çok yakışan turuncu ve fıstık yeşili tonları da kullanılmış.. Mor, genellikle kışın rengidir ancak Kayra 2015 ilkbahar yaz kreasyonunda morun en güzel tonlarını da görebiliriz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir