7 Farklı Eşarp Yapımı Videosu

7 Farklı Eşarp Yapımı Videosu www.genctesetturgiyim.com ‘da..

İpek eşarp nasıl yapılır kapalı bayanların çoğu bilmekte elbette, ancak; pratik ve hızlı bir biçimde nasıl en güzel şekillerde bağlanır bunu bilenimiz elbet azdır.. işte ben de bu videoda en pratik ve en hızlı yapılabilen eşarp yapımı videolarını paylaşmaya çalıştım..

eşarp bağlamanın püf noktaları için öncelikle bone ve eşarbı zedelemeyecek sivrilikte iğne kullanmak, eşarbın twill ipek veya benzeri bir kumaşta olması ve tabii ki yüz tipine uygun eşarp bağlamalarını bilmeniz gerekir.. güzel eşarp bağlama stilleri için eşarp modelinizin kıyafetiniz desenli ve renkliyse daha sade ve düz olması kombinasyon açısından önemlidir. mesela; videodaki mankende hep beyaz gömlek kullanılmış ancak; eşarpları oldukça desenli ve renkli. bunu örnek alabilirsiniz..

Sizler için birbirinden güzel 7 farklı eşarp yapımı videosu.. ipek eşarp nasıl yapılır sorusu genellikle yeni kapanan genç tesettürlü kızlarımızdan geliyor.. onlara gelsin bu görsel anlatımlı eşarp yapılışı videoları..

eşarp nasıl bağlanır yapılışı yapımı video

7 Farklı Eşarp Yapımı Videosu

bu güzel ipek eşarpların markası zühre giyim.. beğendikleriniz olursa zühre giyim ipek eşarp modellerini zühre eşarp satan yerlerden temin edebilirsiniz.. twill ipek eşarp modellerinin önü nasıl düzgün duruyor ve önü nasıl çabuk yapılıyor videoda görebilirsiniz.. eşarp yapma modelleri için bizi izlemeye devam edin lütfen..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir