Haki yeşili genç tesettür kombin

Haki rengi genç tesettür kombin modelleri http://www.genctesetturgiyim.com ‘da..

yeni moda genç tesettür giyim kombinleri yapmaya devam ediyoruz. haki rengi giyinmeyi yaz kış hepimiz çok seviyoruz öyle değil mi? haki renkli kıyafetler deyince aklımıza hemen kamuflaj desenli asker kıyafetleri gelir, aslında bu bir bakıma haki renginin ne kadar askeri yani military stili bir renk olduğunu vurgular. ancak; haki yeşilini sadece kamuflaj desenleriyle değil, sade olarak ya da uyumlu kontrast renklerle kullanıldığında da çok şık kombinler çıkartılabiliyor.

yazın bej tonları ya da beyaz, kışın sütlü kahve ve hardal sarısı tonları ve hatta mor rengi ile harika bir şekilde genç tesettürlü kızlara uygun kombinler yapılabilir. haki yeşili rengi ile yapılan genç tesettür kombinlerimize şöyle bir bakalım.

aşağıdaki haki yeşili hardal sarısı genç tesettür kombin siyah deri yelek ve siyah deri bileklik sayesinde daha havalı bir görünüme sahip oluyor. ancak siz tesettüre daha uygun olsun isterseniz, uzun bir pardesü ya da ferace ve topuksuz ayakkabılar ile de bu kombini kullanabilirsiniz.

Haki yeşili genç tesettür kombin Haki yeşili rengi genç tesettür giyim kombinim

yukarıdaki ikinci kombinimizde ise haki yeşili çok değişik renklerle kombine edilmiş şekilde görüyoruz. bu renkler ne kadar alakasızmış gibi görünse de, haki yeşilinin donukluğunu giderecek kontrast renklerdir. mor şalın canlandırdığı genç tesettür giyim kombinimizde, eğer arzu edilirse tesettüre daha uygun olması için bej, camel ya da siyah gibi yine haki yeşiline çok yakışan daha sade renkler tercih edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir