genç tesettür etek modelleri

genç tesettür etek modelleri yazımız www.genctesetturgiyim.com ‘da..

tesettürlü genç kızların vazgeçilmezi uzun etekler elbette ki tesettür giyimin en önemli giyim parçalarından biri. üzerine giyilen bluz, gömlek ya da bir kazak ile kolayca kombinlediğimiz etekler, abiye, günlük ve iş için giyilen etek modelleri şeklinde çeşitlendirilebilir.

genç tesettür giyim uzun etekler

A kesim etek, çan etek, mevlana model etek, kloş etek, düz etek, balık etek, kalem etek, tütü etek, prenses etek, kabarık etek gibi uzun etek modelleri kalıpları vardır. tesettüre en uygun olan uzun etek kalıpları elbette ki kalça, basen ve bacakların hatlarını belli etmeyecek, bol ve dökümlü eteklerdir. mesela mevlana model etekler ya da kloş etekler tesettüre son derece uygun olan uzun etek kalıplarıdır. diğer etek kalıpları da elbette kapalı genç kızlara uygundur ancak; üzerine uzun bir tunik, pardesü, trençkot, uzun hırka ya da kap ile giyildikten sonra tesettüre uygunlaştırılabilir etek kalıplarıdır.. yani amaç vücut hatlarını örtmek, ortaya çıkartmamak olmalıdır. aksi halde kimse tesettürlü giyindiğini düşünmemelidir çünkü tesettürlü giyimde vücut hatları ortada olamaz..

şimdi sizler için seçtiğim uzun etek modelleri.. kalıpları karışık, yukarıda anlattığım hususlara dikkat ederek çok güzel genç tesettür kombinler yapabilirsiniz..

genç tesettür etek modelleri

en son çıkan ve en yeni uzun etek modelleri, genç tesettür giyim önerilerimizde..

 

Yorumlarınızı Burada Paylaşabilirsiniz