Mustafa Dikmen Kapalı Abiye Elbise Modelleri

Mustafa Dikmen Kapalı Abiye Elbise Modelleri www.genctesetturgiyim.com ‘da.. Özel tasarımları kapalı giyimli ve muhafazakar hanımlara hitap etse de, gösterişli ve pırıltılı abiyelerini birçok ölçülü giyimi seven hanım tarafından da giyiliyor. Genç yaşta markalaşan isimlerden biri, Mustafa Dikmen.

mustafa dikmen kapalı abiye elbise modelleri

Mustafa Dikmen couture, birbirinden ihtişamlı ve şık abiye elbise modelleri ile kendini her zaman ön plana çıkartmayı seven merkezde kalmak isteyen bayanların markası oldu. Bu gösterili ve kimine göre fazla abartılı tesettür kıyafetleri çoğu kesimden eleştiri alsa da, muhafazakar kesimin sosyetik kadınları Mustafa Dikmen’in abiye elbiselerine bayılıyor.

geçtiğimiz sezonlarda dantellipeplum ve apoletli abiye elbiseleri ile kendini ön plana çıkartan Mustafa Dikmen tasarımları bu sezonda yerini daha mütevazi ancak yine iddialı abiyelere bırakıyor. Mustafa Dikmen elbise modelleri, abiye modelleri tasarlıyor ancak günlük giyim modelleri de mevcut. uzun etek modelleri, yelek modelleri, ceketler gibi..

Mustafa Dikmen tasarımları, tekstil mühendisliği eğitiminin getirdiği bilgi ile ortaya birbirinden değişik, kaliteli kumaşlarla ve gösterişli aksesuarlarla dikilmiş harika elbiseler çıkartıyor.

Mustafa Dikmen geçtiğimiz yaz ayında Modanisa tarafından düzenlenen kapalı giyim defilesine de katılmıştı. Mustafa Dikmen 2015 abiye modellerini görebileceğiniz modanisa defilesi videomuzu izlerken iyi seyirler dileriz 🙂

Yorumlarınızı Burada Paylaşabilirsiniz