Kayra 2015 Özel Koleksiyon Fiyatları

kayra giyim ozel koleksiyon monochrome_kaban_11727

Kayra 2015 Özel Koleksiyon Monokrom Zig Zag Kaban

Kayra 2015 Özel Koleksiyon Fiyatları yazımız www.genctesetturgiyim.com ‘da..

Kayra özel koleksiyon ürünleri çok kısıtlı sayıda özel olarak üretilen ve fiyatları benim gördüğüm kadarıyla hiçbir zaman indirime girmeyen “exlusive” parçalardır. fiyatlarının hiç indirime girmemesi kumaş kalitesi, modelin özgünlüğü ve renklerin orjinalliği ile bağdaştırılsa da, bence sayısının az olmasından kaynaklanıyor. (hatta modeller sadece bir adet deniyor)

kayra giyim ozel koleksiyon kanevice islemeli uzun kot etek kayra giyim ozel koleksiyon arkasi pileli denim etek kayra giyim ozel koleksiyon lemeli_kece_pelerin_camel_12009 kayra giyim ozel koleksiyon color_block_tunik_ferace_vizon_13609

Mesela elbiseler 200-300 lira gibi rakamlarda satılırken, pelerin, kaban modelleri 300-400 liraya satın alınabiliyor. özel koleksiyon kayra takım elbise modelleri 400-600 lira arasında değişirken, diğer ferace, trençkot, ceket, mont, kap, pardesü modelleri de genellikle 300 liranın altına pek düşmüyor 🙂 bedenler genellikle genç tesettür giyim bedenleri 38 beden çok mesela. ancak bazı modellerde 42-46 beden gibi büyük bedenlere de rastlanabiliyor.

tarz olarak hepsinin genç tesettür giyim olduğunu söyleyemiyorum, ancak birçoğu genç tesettürlülere uygun modeller..

Kayra 2015 Özel Koleksiyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir