Gönül Kolat 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

kışlık genç tesettür giyim modelleri

Gönül Kolat Susam evli ve bir çocuk annesi, akrep burcu bir tesettür butik sahibi. Özellikle abiyeleri, tütü etek takımları ve süslü ayakkabıları ile tanınmış olan Gönül Kolat, kız bebeğinin 40 mevlüdü için de harika bir elbise tasarlamıştı geçtiğimiz günlerde. Belki bebekler için de giyim tasarımı yapmaya başlar ileride kimbilir? Ben bu konuda da başarılı olacağına inanıyorum.

Gönül Kolat 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu

genç tesettür elbise modelleri

Daha çok yeni trendleri dikkate alan fakat kendi çizgisini de unutmayan tasarımları var Gönül Kolat’ın. Fiyonk ve kelebek detayı kullanmayı çok seviyor. Ayrıca masalsı genç tesettür giyim modelleri tasarlamayı da.. Misal, karpuz kollu, kloş etekli, prenses kollu, pembe, mint, somon rengi gibi pastel tonları ile ipekli ve kaşmir kıyafetler gibi..

genç tesettür giyim 2015

Gönül Kolat 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonunda abaya style de eklenmiş. Arap ve asyalı müslüman hanımların tercihi olan abaya denen elbiseler, artık Gönül Kolat butiğinden ve Gönül Kolat kıyafetleri satan mağazalardan/internet sitelerinden alınabilecek..

Gönül Kolat genç tesettür giyim

Kap, manto, kaban, pardesü ve panço modelleri gibi kışlık tesettür kıyafetleri Gönül Kolat yeni sezon koleksiyonunda renk renk görebilirsiniz. Mor, hardal, safran sarısı ve bordonun sık kullanıldığı koleksiyonda, pudra, mint, sarı gibi romantik pastel renkler de var.

Gönül Kolat panço modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir